Červen 2013

Rozhovor se SeBigem

15. června 2013 v 17:19
Dobry den , začneme neomaleně , Co Polední hlídka , viděl jsem trailer a zaujal, co si od toho slibujete ?
Dobrý den, no doufám že to diváky nezklame a že se utoho řádně pobaví myslím že už díky hereckým výkonum co tam jsou bude film dobrý.
Film by podle našich informací měl mít délku přes 10 minut, co se týče obsazení a informací co prosákli na veřejnost vedení RC už přemýšlí nad 2. dílem ?
Rozhodně chci natočit druhý díl protože postavy které jsou v polední hlídce maji neco do sebe a já chci rozšířit jejich přiběh dalšíma dílama.. plánuji trilogii ale to je zatím jeste ve hvezdach protože druhý dil by se měl začít natáčet až po prázdninach.
Proběhla nějaká tajná domluva mezi RC a VV ?? Jeden den přijdete s tím že Animáky se teď prakticky zastaví a o 2 -3 dny později vystoupí Michal že se teď bude plně věnovat animákům a což je velmi zajimavé a my si myslíme že není náhoda, vy mluvíte furt o točení filmů zatímco on o filmceh nemluví a furt vyzdvyhuje animáky, jak to je ?
Já jsem rád že se věnuje animákům protože podle mě je to takhle: já ted animáky dělat nemužu tak chce divákům vynahradit že animáky dela on a já se zatim zaměřuju nad tim co mužu delat a to jsou točené filmy. Máme to skvele rozdělené.
Takže to můžu chápat tak že vy s Michalem doplnujete časové mezery pro diváky ?
Pokud to vyjde tak to tak bude
co nás zarazilo, seriál GM7 o který se VV tolik opíralo že bude stěžejním bodem celé organizace se najednou jakoby rozplinul, co se stalo?
Vobal (michal) se proste zaměřil na neco jiného co ho bude bavit víc a ja myslim že je to dobře človek by mel delat na tom co ho baví a né se ničemu nuceně vázat.
Nehází si ale tak trošku klacky pod nohy ?
Nevím proč by si měl házet klacky pod nohy po tom co jsem četl scénář na RS2 a Andělé noci a kdyz slýchávám co stim vším plánuje jsem napjatej jak kšandy.
plánuje ? povídejte ?
Nevím jestli to mužu prozrazovat ale je to zatim takový projekt ve hvezdach protoze musi jeste predtim udelat par animaku.. já být divákem těším se na to co bude ted ale bude to velkolepé.
my vám děkujeme za čas , který jste si pro nás našel.
ja dekuju vam. naschle..
VobalVision 2013.