Srpen 2013

Zapomenutý člen, nebo spasitel budoucnosti ?

22. srpna 2013 v 0:11
Dobrý den
Dobrý den

Dlouho o jsme vás ve spojitostí s RC neslyšeli, podílíte se stále na tvoření nových projektů ?
Je pravda že teď trošku spojení RC s mým jménem opadlo...bohužel nejsem z Prahy jako ostatní takže jsem se nemohl podílet na natáčení noční hlídky ani dalších filmů.Věřím ale že se do měsíce ještě v Praze ukážu a něco natočíme :) Co se týče animáků tak ani Sebig ani Vobal teď dlouho nic nevypustili a sám jsem zvědav jak to bude pokračovat

Ano ve spojitosti se Sebíkem a Vobalem, jakto nebo, proč se teď vypouštění nových věcí seklo ?
Sebik teď má bohužel už dlouho počítač v opravně a tak nemohl tvořit. Věřím že kdyby ho měl v pořádku, projekt extáze by byl už hotový. A vobal měl zase problémy se smazanými scénáři. Ale věřím, že bude pokračovat se svými seriály

Vy sám se také aktivně zapojíte do tvoření animáků ?
Určitě bych to rád zkusil. Jeden celý animák už jsem měl nakreslený ale nebyl jsem moc spokojený s kvalitou a tak jsem ho přenechal sebikovi. Jednalo se o úvodní díl Schimanskiho jenže Sebik se k tomu nakonec nedostal. A nápadů na nový animák mám dost ale mám pocit že vedle současných sebikových animáků by to vypadalo jako betaverze ( směje se)

Tak to může být srovnatelné s Vobalem ne ? Každý ví že Rány slz dělal,, tedy konečnou verzi sebík, ale galaximo už Vobal a také to nebylo špatné, co si vzít inspiraci ??
Jak říkám, nápadů je hodně. Na Vobalovi oceňuju jeho chuť a optimismus, Galaximo se mu určitě povedlo. Ale zatím je to jen začátek 2 díly. Uvidíme každopádně určitě členem RC dál sem a chci se podílet na spoustě projektů. Jestli mezi ně bude patřit i tvorba animáků ukáže čas.

Vy sám máte také kameru, plánujete jí pro RC využít , třeba pro vlogy ?
Jo to je pravda kameru bych určitě chtěl využít. Zrovna sháním stativ. V plánu jsem měl vzít kameru do Prahy a natočit s klukama film pomocí dvou kamer, myslím že kvalitu by to o dost zlepšilo. Uvidíme jak to vyjde. A co se týče vlogu tak se domluvím s Vobalem a možná něčím občas přispěju :)

Děkujeme že jste si na nás našel čas a do budoucna hodně štěstí
Taky díky a podporujte RC protože se vrátíme ve velkym stylu!