Zapomenutý člen, nebo spasitel budoucnosti ?

22. srpna 2013 v 0:11
Dobrý den
Dobrý den

Dlouho o jsme vás ve spojitostí s RC neslyšeli, podílíte se stále na tvoření nových projektů ?
Je pravda že teď trošku spojení RC s mým jménem opadlo...bohužel nejsem z Prahy jako ostatní takže jsem se nemohl podílet na natáčení noční hlídky ani dalších filmů.Věřím ale že se do měsíce ještě v Praze ukážu a něco natočíme :) Co se týče animáků tak ani Sebig ani Vobal teď dlouho nic nevypustili a sám jsem zvědav jak to bude pokračovat

Ano ve spojitosti se Sebíkem a Vobalem, jakto nebo, proč se teď vypouštění nových věcí seklo ?
Sebik teď má bohužel už dlouho počítač v opravně a tak nemohl tvořit. Věřím že kdyby ho měl v pořádku, projekt extáze by byl už hotový. A vobal měl zase problémy se smazanými scénáři. Ale věřím, že bude pokračovat se svými seriály

Vy sám se také aktivně zapojíte do tvoření animáků ?
Určitě bych to rád zkusil. Jeden celý animák už jsem měl nakreslený ale nebyl jsem moc spokojený s kvalitou a tak jsem ho přenechal sebikovi. Jednalo se o úvodní díl Schimanskiho jenže Sebik se k tomu nakonec nedostal. A nápadů na nový animák mám dost ale mám pocit že vedle současných sebikových animáků by to vypadalo jako betaverze ( směje se)

Tak to může být srovnatelné s Vobalem ne ? Každý ví že Rány slz dělal,, tedy konečnou verzi sebík, ale galaximo už Vobal a také to nebylo špatné, co si vzít inspiraci ??
Jak říkám, nápadů je hodně. Na Vobalovi oceňuju jeho chuť a optimismus, Galaximo se mu určitě povedlo. Ale zatím je to jen začátek 2 díly. Uvidíme každopádně určitě členem RC dál sem a chci se podílet na spoustě projektů. Jestli mezi ně bude patřit i tvorba animáků ukáže čas.

Vy sám máte také kameru, plánujete jí pro RC využít , třeba pro vlogy ?
Jo to je pravda kameru bych určitě chtěl využít. Zrovna sháním stativ. V plánu jsem měl vzít kameru do Prahy a natočit s klukama film pomocí dvou kamer, myslím že kvalitu by to o dost zlepšilo. Uvidíme jak to vyjde. A co se týče vlogu tak se domluvím s Vobalem a možná něčím občas přispěju :)

Děkujeme že jste si na nás našel čas a do budoucna hodně štěstí
Taky díky a podporujte RC protože se vrátíme ve velkym stylu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama